Reżyseria:
Jakub WehrenbergScenariusz:
Tomáš KončinskýZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Eva Pilarová, Otakar Brousek ml., Monika Absolonová, Brigita Cmuntová, Ondřej Havel, Jiří Langmajer, Jan Hrušínský, Eva Holubová, Kryštof Hádek, Vojtěch Dyk, Bára Basiková, Rudolf Hrušínský ml. (więcej)Obsada
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Zuzana je zase sama doma (1961) (film telewizyjny)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Brigita Cmuntová
Czechy
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Malarz szyldów (2020)
Božena (2021) (serial)
Ondřej Havel
Czechy
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Kryštof Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Podejrzenia (2019) (film telewizyjny)
Vojtěch Dyk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (koncert)
Anděl Páně 2 (2016)
Bára Basiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Václav Neckář
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Zakázaný člověk (2009) (film telewizyjny)
Taťána Kuchařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Správnej dres (2015) (film telewizyjny)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Donšajni (2013)
Zofie Dares
Czechy
Najlepsze filmy:
Fura (2020)
Ach, ta láska nebeská... (2020) (film telewizyjny)
Babovřesky (2013)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženy v běhu (2019)
Fotograf (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (nagranie teatralne)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)