Obsada
Richard O'Brien
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Stuart Nisbet
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Kelly Jean Peters
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Brad Sullivan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Guillaume Tell (1987) (serial)
The Equalizer (1985) (serial)
Nowojorscy gliniarze (1993) (serial)
Eddie Little Sky
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Maverick (1957) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Roosevelt Grier
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
The Larry Sanders Show (1992) (serial)
Bart Burns
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Earl Billings
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Jak poznałem waszą matkę (2005) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Rodzicielstwo (2010) (serial)
Sondra Blake
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ron Feinberg
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Centurions (1986) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Incredible Hulk (1982) (serial)
Noah Keen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
Rodzina Soprano (1999) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Fritz Weaver
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Frank Maxwell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Pamela Payton-Wright
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homicide: Life on the Street (1993) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Ramon Bieri
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Don Dubbins
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Lynnette Mettey
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Debralee Scott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ryan's Hope (1975) (serial)
Welcome Back, Kotter (1975) (serial)
The Love Boat (1977) (serial)
Paul Carr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
The Green Hornet (1966) (serial)
Charles Macaulay
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
V (1984) (serial)