Reżyseria:
Petr SoukupWykonawca:
Vítězslav Jandák (prezenter), Vlastimil Harapes, Josef Suk, Ivan Mládek, Michal Tučný, Jiřina Bohdalová, Petra Janů, Vladimír Dvořák, Václav Hudeček, Josef Bek, Josef Dvořák, Miloslav Šimek (więcej)Występują
Vítězslav Jandák (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Vlastimil Harapes
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Josef Suk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott - Vánoční koncert Lucerna 1992 (1992) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1994) (koncert)
Neohlížej se, jde za námi kůň! (1979)
Ivan Mládek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Michal Tučný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (kompilacja wideo)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Trhák (1980)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Petra Janů
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Vladimír Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdy przychodzi kot (1963)
Malí medvědáři (1957)
Proszę ostrzej (1956)
Václav Hudeček
Czechosłowacja
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Miloslav Šimek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - prezenter
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Uršula Kluková
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czuły barbarzyńca (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (film telewizyjny)
Petr Kotvald
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Karel Černoch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Martin Stropnický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)