Reżyseria:
Basil DeardenZdjęcia:
Douglas SlocombeMuzyka:
Alan RawsthorneObsada:
Michael Redgrave, Rachel Kempson, Gordon Jackson, Karel Štěpánek, Basil Radford, Torin Thatcher, Jack Warner, Meriel Forbes, Jimmy Hanley, Mervyn Johns (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
WWII drama about a Czech captain who impersonates a dead British officer, only to be thrown into a German P.O.W. camp reserved for the English. (StudioCanal UK)
Obsada
Michael Redgrave
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Hill (1965)
Goodbye, Mr. Chips (1969)
The Browning Version (1951)
Rachel Kempson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Pożegnanie z Afryką (1985)
Grand Prix (1966)
Little Lord Fauntleroy (1980) (film telewizyjny)
Gordon Jackson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
My Brother Tom (1986) (film telewizyjny)
Wielka ucieczka (1963)
Dotknięcie Meduzy (1978)
Karel Štěpánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Es leuchten die Sterne (1938)
Trzeci człowiek (1949)
State Secret (1950)
Basil Radford
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Starsza pani znika (1938)
Młody i niewinny (1937)
U progu tejemnicy (1945)
Torin Thatcher
Najlepsze filmy:
Świadek oskarżenia (1957)
Wielkie nadzieje (1946)
Band of Angels (1957)
Jack Warner
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Scrooge (1951)
Jak zabić starszą panią (1955)
Carve Her Name with Pride (1958)
Meriel Forbes
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Battle of Britain (1969)
Oh! What a Lovely War (1969)
The Captive Heart (1946)
Jimmy Hanley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gaslight (1940)
Henryk V (1944)
It Always Rains on Sunday (1947)
Mervyn Johns
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Giulietta e Romeo (1954)
Moby Dick (1956)
Never Let Go (1960)
Ralph Michael
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Grand Prix (1966)
Imperium słońca (1987)
SOS Titanic (1958)
Grace Arnold
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Heroes of Telemark (1965)
Passport to Pimlico (1949)
Went the Day Well? (1942)
Guy Middleton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Goodbye, Mr. Chips (1939)
Laughter in Paradise (1951)
The Belles of St. Trinian's (1954)
Rachel Thomas
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Tiger Bay (1959)
The Captive Heart (1946)
Under Milk Wood (1971)
Derek Bond
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Trouble in Store (1953)
Press for Time (1966)
Scott of the Antarctic (1948)
Sam Kydd
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
A Town Like Alice (1956)
Captain Horatio Hornblower R.N. (1951)
Reach for the Sky (1956)
Gladys Henson
Irlandia
Najlepsze filmy:
SOS Titanic (1958)
Follow Me! (1972)
First Men in the Moon (1964)
Frederick Schiller
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Barry Lyndon (1975)
Sink the Bismarck! (1960)
The Double Man (1967)
Jane Barrett
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Captive Heart (1946)
Friedrich Richter
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tu Radio Gliwice (1961)
Jakob der Lügner (1974)
Die Geschichte vom kleinen Muck (1953)