Reżyseria:
Dietrich HaugkZdjęcia:
Jan KališMuzyka:
Günther FischerObsada:
Hannes Jaenicke, Thomas Kretschmann, Petra Zieser, Peter Sattmann, Sigmar Solbach, Dietrich Hollinderbäumer, Joachim Bißmeier, Joachim Kemmer, Dietrich Haugk, Renate Schroeter (więcej)Obsada
Hannes Jaenicke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Mulan (1998)
Bandits (1997)
Thomas Kretschmann
Niemcy Wschodnie
Petra Zieser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Edukatorzy (2004)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Krew i złoto (2023)
Peter Sattmann
Niemcy
Najlepsze filmy:
Bandits (1997)
Mann tut was Mann kann (2012)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sigmar Solbach
Najlepsze filmy:
Titanic (1984) (film telewizyjny)
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Hässliche Vaterliebe... und ihre Lippen schweigen (2001) (film telewizyjny)
Dietrich Hollinderbäumer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Rita da Cascia (2004) (film telewizyjny)
Cztery minuty (2006)
Joachim Bißmeier
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Kropla słońca (1999)
Boże Narodzenie (2005)
Napola - Elite für den Führer (2004)
Joachim Kemmer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Via Mala (1985) (serial)
Dietrich Haugk
Rzesza Niemiecka
Renate Schroeter
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
La Dentellière (1977)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Wood: Sturmjahre (2007) (film telewizyjny)
Uwe Friedrichsen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Skarb w Srebrnym Jeziorze (1962)
Das Haus der Krokodile (2012)
Un cercueil de diamants (1966)
Hans Kremer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Willenbrock (2005)
Rommel (2012) (film telewizyjny)
Das Versprechen (1995)
Guntbert Warns
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Gladbeck (2018) (serial)
The Holcroft Covenant (1985)
Alexander Radszun
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Freies Land (2019)
Gruppenbild mit Dame (1977)
Hartmut Reck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Der unheimliche Mönch (1965)
Berlin - Ecke Schönhauser (1957)
Ronald Nitschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
In weiter Ferne, so nah! (1993)
Zamach w Wilczym Szańcu (2004) (film telewizyjny)
Swiatlo w mroku (1992)
Eva Maria Meineke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Ansichten eines Clowns (1976)
Scampolo (1958)
Fantasma d'amore (1981)
Heinz-Werner Kraehkamp
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Echte Kerle (1996)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Horst Niendorf
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Skarb w Srebrnym Jeziorze (1962)
Dynamit in grüner Seide (1968)
Klaus Höhne
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
L'île au trésor (1966) (serial)
La caduta degli dei (1969)