Reżyseria:
Jaroslav SoukupZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Ladislav Potměšil, Jaroslav Sypal, Ivan Gübel, Jana Synková, Petra Martincová, Miroslav Moravec, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský ml., Simona Krainová (więcej)Opisy(1)
The sequel to Jaroslav Soukup's crazy comedy. This coarse and absurd farce set in Prague's police academy loosely pick things up where the original left off and, once again, relies heavily on slapstick. In its best moments the movie makes room for the comic talents of star Ladislav Potměšil. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Jaroslav Sypal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Ivan Gübel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bumerang (1996)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Jana Synková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Petra Martincová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Den dobrých skutků (2001) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden polda (1995)
Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997)
Miroslav Moravec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Pozor, vizita! (1981)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Simona Krainová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Viktor Vrábek
Najlepsze filmy:
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Lékaři (1988) (film telewizyjny)
O štěstí a kráse (1986) (film telewizyjny)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzikie pszczoły (2001)
Probudím se včera (2012)
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Richard III. (2002) (nagranie teatralne)
Miroslav Nohýnek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Rudolf Hrušínský nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Krvavý román (1993)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (nagranie teatralne)
Akt (1997) (nagranie teatralne)
Viktor Vrabec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Poslední motýl (1990)
Dvě z Paříže (1988) (film telewizyjny)
Lyžař v parném létě (1984) (film telewizyjny)
Eduard Pergner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Ženu ani květinou neuhodíš (1966)
Wesele upiorów (1993)