Reżyseria:
Jaroslav SoukupZdjęcia:
Vladimír SmutnýObsada:
Rudolf Hrušínský nejml., Ladislav Potměšil, Mariana Slováková, Jaroslava Stránská, Radek Pospíšil, Jana Krausová, Pavel Nový, Bohumil Vávra (więcej)Obsada
Rudolf Hrušínský nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Krvavý román (1993)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Mariana Slováková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Děti noci (2008)
Discopříběh (1987)
Divoká srdce (1989)
Jaroslava Stránská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Všechny krásy života (1990) (film telewizyjny)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (film telewizyjny)
Radek Pospíšil
Najlepsze filmy:
Discopříběh (1987)
Discopříběh 2 (1991)
Jana Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zámek v Čechách (1993) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Bohumil Vávra
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Adelheid (1969)
Jiřina Jelenská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Ivo Niederle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Wóz do Wiednia (1966)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Jaroslav Choc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva staré dámy (1999) (film telewizyjny)
Velký případ (1999) (film telewizyjny)
Věrní abonenti (2001) (film telewizyjny)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Andy Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Stůl pro čtrnáct (1978) (film telewizyjny)
Dáša Neblechová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gobseck (1985) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Fešák Hubert (1984)
Milan Pěkný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Zlá krev (1986) (serial)
Milan Vlachovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vražda před večeří (1972) (film telewizyjny)
Discopříběh (1987)
Švedski aranžman (1989)
Igor Smržík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Marie Kadeřábková
Najlepsze filmy:
Útěky domů (1980)
Král kolonád (1990)
Přezůvky Štěstěny (1983) (film telewizyjny)
Marta Šolcová
Najlepsze filmy:
Vražda před večeří (1972) (film telewizyjny)
Discopříběh (1987)