Reżyseria:
Jaroslav SoukupZdjęcia:
Richard ValentaObsada:
Lukáš Vaculík, Tatiana Kulíšková, Vladimír Dlouhý, Marek Vašut, Ondřej Vetchý, Vítězslav Jandák, Čestmír Řanda ml., Míla Myslíková, Světlana Nálepková (więcej)Obsada
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Čestmír Řanda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ciemnoniebieski świat (2001)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Stalingrad (1993)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Světlana Nálepková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povídka malostranská (1981) (film telewizyjny)
Zastretý farebný svet (1979) (film telewizyjny)
Hodinář (1988) (film telewizyjny)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Svatava Hubeňáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ikaria XB 1 (1963)
Miloš Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bořík Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Święto przebiśniegu (1983)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zdeněk Ornest
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Akram Staněk
Egipt
Najlepsze filmy:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Láska z pasáže (1985)
Tak se ptám (1980) (serial)
Jan Antonín Duchoslav
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Słodkie kłopoty (1984)
Krvavý román (1993)
Marcel Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Copak je to za vojáka... (1987)
Domeček plný koleček (1983) (film telewizyjny)
Zakázaný člověk (2009) (film telewizyjny)
Jiří Tomek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Lékaři (1988) (film telewizyjny)
O štěstí a kráse (1986) (film telewizyjny)
Ivo Helikar
Najlepsze filmy:
Dym (1990)
Copak je to za vojáka... (1987)
Recepta na życie (1984)