Reżyseria:
Karel SteklýZdjęcia:
Rudolf Stahl ml.Muzyka:
Ladislav ŠtaidlObsada:
Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Hradilák, Ladislav Potměšil, Nina Popelíková, Josef Vinklář, Otakar Brousek st., Milan Riehs, Karolina Slunéčková (więcej)Obsada
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Zdeněk Hradilák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Nina Popelíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Antonín Molčík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Krowa (1993)
Soběslav Sejk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Václav Štercl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Emma Černá
Czechosłowacja
Zdeněk Kopal
Najlepsze filmy:
Zart (1968)
Czołgowy batalion (1991)
Josefina (1973) (film telewizyjny)
Tat'ána Puttová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Jak poetom smakuje życie (1987)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Ucho (1970)
Przygody Münchhausena (1961)
Petr Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Studentská balada (1986) (film telewizyjny)
Trhák (1980)
Antonie Hegerlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)