Reżyseria:
Ron LagomarsinoZdjęcia:
Robert PrimesMuzyka:
Lee HoldridgeObsada:
John Stamos, Annabeth Gish, Robert Stack, Angie Dickinson, Barry Corbin, John Bourgeois, Mitchell Whitfield, James Allodi, Donald Burda, Jane Sibbett, Jonathan Malen, Kira Clavell, Kathryn Zenna (więcej)Obsada
John Stamos
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Części intymne (1997)
The Beach Boys: An American Family (2000) (film telewizyjny)
Born to Ride (1991)
Annabeth Gish
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zagłada domu Usherów (2023) (serial)
Wyatt Earp (1994)
Piękne dziewczyny (1996)
Robert Stack
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
To Be or Not to Be (1942)
Czy leci z nami pilot? (1980)
Angie Dickinson
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra (2001)
Rio Bravo (1959)
Obława (1966)
Barry Corbin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
To nie jest kraj dla starych ludzi (2007)
Lonesome Dove (1989) (serial)
Czas krwawego księżyca (2023)
John Bourgeois
Kanada
Najlepsze filmy:
Interstate 60: Episodes of the Road (2002)
The Comey Rule (2020) (serial)
Searching for Bobby Fischer (1993)
Mitchell Whitfield
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dogfight (1991)
My Cousin Vinny (1992)
Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy (2011)
James Allodi
Kanada
Najlepsze filmy:
Buntownik z wyboru (1997)
Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault (1996) (film telewizyjny)
Śniegowe ciastko (2006)
Donald Burda
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Hollywoodland (2006)
Sealed with a Kiss (1999) (film telewizyjny)
Maksimum ryzyka (1996)
Jane Sibbett
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ally McBeal (1997) (serial)
The Resurrected (1991)
Czy to ty, czy to ja (1995)
Jonathan Malen
Kanada
Najlepsze filmy:
Charlie Bartlett (2007)
Rocker (2008)
Wytańczyć marzenia (2006)
Kira Clavell
Najlepsze filmy:
Snow Queen (2002) (film telewizyjny)
Cool Money (2005) (film telewizyjny)
Voyage of the Unicorn (2001) (film telewizyjny)
Kathryn Zenna
Kanada
Najlepsze filmy:
Soldier's Girl (2003) (film telewizyjny)
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
Chicago (2002)
Martin Roach
Kanada
Najlepsze filmy:
Spotlight (2015)
The Christmas Chronicles (2018)
Płatne w całości (2002)
Maria Vacratsis
Najlepsze filmy:
Moje wielkie greckie wesele (2002)
Jesse Stone: Lost in Paradise (2015) (film telewizyjny)
Guilt by Association (2002) (film telewizyjny)
Martin Doyle
Kanada
Najlepsze filmy:
The Company (2007) (serial)
The Prize Winner of Defiance, Ohio (2005)
Człowiek roku (2006)
George Sperdakos
Kanada
Najlepsze filmy:
Adwokat diabła (1997)
Columbo (1971) (serial)
Wojenny kochanek (1962)
Nell Carter
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Hair (1979)
Ally McBeal (1997) (serial)
The Grass Harp (1995)
Ian D. Clark
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lilies - Les feluettes (1996)
Thirty Two Short Films About Glenn Gould (1993)
Murder by Phone (1982)
Leslie Hopps
Kanada
Najlepsze filmy:
Sealed with a Kiss (1999) (film telewizyjny)
For the Love of Nancy (1994) (film telewizyjny)
Roughing It (2002) (film telewizyjny)