Reżyseria:
Radim ŠpačekScenariusz:
Zdeněk ZapletalZdjęcia:
Martin ŠtěpánekMuzyka:
Jakub KudláčObsada:
Petra Špalková, Jiří Vyorálek, Jaroslav Plesl, Regina Rázlová, Anděla Tichá, Tomáš Mrvík, Miroslav Hanuš, Petr Panzenberger, David Viktora, Ondřej Brett (więcej)Serie(2) / Odcinki(24)
Obsada
Petra Špalková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Jiří Vyorálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Układ (2015) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Anděla Tichá
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Tomáš Mrvík
Czechy
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Petr Panzenberger
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Tři tygři (2019) (serial)
David Viktora
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Ondřej Brett
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Vít Roleček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Totems (2022) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Veronika Lapková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Petr Volek
Najlepsze seriale:
W cieniu (2018) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Patrik Kříž
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
TBH (2022) (serial)
Tomáš Havlínek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Charité (2017) (serial)
Petr Reif
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Vladislav Georgiev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Robert Tyleček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Irena Křehlíková
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Táňa Malíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Guru (2022) (serial)