Scenariusz:
Vladimír KalinaMuzyka:
Jiří ŠustObsada:
Oldřich Kaiser, Jaroslava Schallerová, Tomáš Töpfer, Olga Jungová, Josef Vondráček, Milan Orlowski, Hana Čížková, Jiří Pleskot, Ladislav Trojan (więcej)Obsada
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jaroslava Schallerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Homolkowie na urlopie (1972)
Hangyaboly (1971)
Waleria i tydzień cudów (1970)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Olga Jungová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Konec starých časů (1989)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Josef Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Milan Orlowski
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maturita za školou (1973)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jiří Pick
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Tęsknota (1958)
Vladimír Kudla
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krwawym tropem (1969)
Lekcja Fausta (1994)
Proč? (1987)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jan Faltýnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Błysk nadziei (1963)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Petr Svojtka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Eva Čeřovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Boty plné vody (1976)
Dziewczeta z porcelany (1974)
Hřiště (1975)
Jan Kotva
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Lampy naftowe (1971)
Josef Šebánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Pali się, moja panno (1967)
Miłość blondynki (1965)