Reżyseria:
Jaromír BorekZdjęcia:
Martin BenoniMuzyka:
Ivan KašlíkObsada:
František Řehák, Jerzy Zelnik, Věra Bublíková, Stanislava Bartošová, Miroslav Zounar, Adolf Filip, Josef Větrovec, Alois Švehlík, Milan Riehs (więcej)Obsada
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Jerzy Zelnik
Polska
Najlepsze filmy:
Ziemia obiecana (1974)
Tańczący jastrząb (1977)
Krajobraz po bitwie (1970)
Věra Bublíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Svatopluk Matyáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Jan Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Lída Plachá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Jana Kasanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
Królewskie igraszki (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Lucie Žulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Zdeněk Kutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Melduję posłusznie! (1957)
Miroslav Středa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Schánilec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jindřich IV. (1968) (nagranie teatralne)
Lampy naftowe (1971)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Ladislav Šimek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Zdeněk Hradilák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)