Reżyseria:
Jiří SvobodaScenariusz:
Miroslav VaicZdjęcia:
Josef VanišMuzyka:
Jozef RevalloObsada:
Milan Kňažko, Filip Renč, Pavel Nový, Marcel Vašinka, Ivana Chýlková, Lenka Skopalová, Jiří Kodet, Miloslav Štibich, Jana Vychodilová, Alois Liškutín (więcej)Obsada
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Filip Renč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Lenka Skopalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ptákovina (2009) (nagranie teatralne)
Jiří Kodet
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Wyższa zasada (1960)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Miloslav Štibich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Na skraju lasu (1976)
Jana Vychodilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Uroczystość żałobna (1969)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Alois Liškutín
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Postrzyżyny (1980)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jaroslav Vozáb
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Pavel Vondruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Blaník (1997) (nagranie teatralne)
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Karel Bělohradský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Piorun kulisty (1978)
Adelheid (1969)
Jana Janatová
Najlepsze filmy:
Papilio (1986)
František Švihlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Josef Šebek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Arnošt Böhm
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Signum laudis (1980)