Reżyseria:
Christian GörlitzScenariusz:
Christian GörlitzZdjęcia:
Andreas HöferObsada:
Maxim Mehmet, Andreas Schmidt, Oliver Bröcker, Susanne Lothar, Susanne Bormann, Anna Fischer, Stephan Kampwirth, Timo Jacobs, Lana Cooper, Tina Engel (więcej)Obsada
Maxim Mehmet
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Heidi (2015)
Bagdad, mój cień (2019)
Andreas Schmidt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Fałszerze (2007)
Männer wie wir (2004)
Oliver Bröcker
Najlepsze filmy:
Kammerflimmern (2004)
Siła przyciągania (2013)
Lila, Lila (2009)
Susanne Lothar
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Biała wstążka (2009)
Poirot (1989) (serial)
Susanne Bormann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Nachtgestalten (1999)
Die Reise mit Vater (2016)
Anna Fischer
Najlepsze filmy:
Besondere Schwere der Schuld (2014) (film telewizyjny)
Heiter bis wolkig (2012)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (film telewizyjny)
Stephan Kampwirth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tamta strona ciszy (1996)
Who Am I. Możesz być kim chcesz (2014)
Gladbeck (2018) (serial)
Timo Jacobs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Carlos (2010) (film telewizyjny)
Bornholmer Straße (2014) (film telewizyjny)
Cud w wiosce Sant Anna (2008)
Lana Cooper
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Anruferin (2007)
Love Steaks (2013)
Schmitke (2014)
Tina Engel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Blaszany bębenek (1979)
Łono (2010)
Gottes mächtige Dienerin (2011) (film telewizyjny)
Sylvester Groth
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Bękarty wojny (2009)
Lektor (2008)
Josef Ostendorf
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Zakochany Goethe! (2010)
Buffalo Soldiers (2001)
Hotel Lux (2011)
Anna Stieblich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der ganz große Traum (2011)
Die Wölfe (2009) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Nikola Kastner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Feniks (2014)
Eine Andere Liga (2005)
Timo Dierkes
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Eksperyment (2001)
Carl & Bertha (2011) (film telewizyjny)
Jona Mues
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Tatort (1970) (serial)
Küssen verboten, baggern erlaubt (2003) (film telewizyjny)
Peter Franke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Herzlich willkommen (1990)
Utracona cześć Katarzyny Blum (1975)
Absolute Giganten (1999)
Dayan Kodua
Ghana
Najlepsze filmy:
Hai-Alarm auf Mallorca (2004) (film telewizyjny)
Sarah Masuch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Phantomschmerz (2009)
Heiraten ist nichts für Feiglinge (2016) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Veit Stübner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Fickende Fische (2002)