Reżyseria:
Lucia Klein SvobodaScenariusz:
Lucia Klein SvobodaZdjęcia:
Petr Klein SvobodaObsada:
Daniel Fischer, Jaroslav Dušek, Ivan Franěk, Milan Šteindler, Pavla Tomicová, Petr Čtvrtníček, Hana Vagnerová, Eugen Libezniuk, Lukáš Pavlásek (więcej)Opisy(1)
After losing his job and his family, an out-of-work actor embarks on a life-changing journey to get revenge and find his purpose in life. (Netflix)
Obsada
Daniel Fischer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Inwalida (2023)
Niech stanie się światłość (2019)
Nedodržaný sľub (2009)
Jaroslav Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Čtyři dohody (2013) (nagranie teatralne)
Musimy sobie pomagać (2000)
Ivan Franěk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
36 (2004)
Wielkie piękno (2013)
Chaos (2001)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petrolejové lampy (2006) (nagranie teatralne)
Petr Čtvrtníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Hana Vagnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Informator (2020) (serial)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (film telewizyjny)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Eugen Libezniuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Informator (2020) (serial)
Żelary (2003)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tři holky jako květ (2014) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Petr Vydra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Powrót idioty (1999)
Revizor (1998) (nagranie teatralne)
Malostranské humoresky (1995)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Roman Luknár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Bracia Karamazow (2008)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
František Ringo Čech
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Vlad Lanné
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mstitel (2021)
Evgeniy Vrublevskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Expozitura (2009) (serial)
Aljona (2009) (film telewizyjny)
Anglické jahody (2008)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Richard Němec
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Protektor (2009)
Zrádci (2020) (serial)