Reżyseria:
Oliver StorzScenariusz:
Oliver StorzZdjęcia:
Hans GrimmelmannObsada:
Michael Mendl, Jürgen Hentsch, Dieter Pfaff, Matthias Brandt, Barbara Rudnik, Rudolf Kowalski, Ulrich Mühe, Ann-Kathrin Kramer, Jörg Gudzuhn (więcej)Obsada
Michael Mendl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Papa Giovanni - Ioannes XXIII (2002) (film telewizyjny)
Das ewige Lied (1997) (film telewizyjny)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)
Dieter Pfaff
Najlepsze filmy:
Manta - Der Film (1991)
Zabou (1987)
Beck (1997) (serial)
Matthias Brandt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Barbara Rudnik
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Komm, süßer Tod (2000)
Miłość z przedszkola (2007)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Rudolf Kowalski
Najlepsze filmy:
Echte Kerle (1996)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Der Junge muss an die frische Luft (2018)
Ulrich Mühe
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Funny Games (1997)
Ann-Kathrin Kramer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Tanz mit dem Teufel - Die Entführung des Richard Oetker (2001) (film telewizyjny)
Die Konkurrentin (1997) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Jörg Gudzuhn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Crazy (2000)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Pierre Besson
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Das Versprechen (1995)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hans-Jörg Assmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Schimanski (1997) (serial)
Johanna Gastdorf
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Fala (2008)
Obrazy bez autora (2018)
Sebastian Urzendowsky
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Fałszerze (2007)
Felix Eitner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tunel ku wolności (2001)
Hanami - Kwiat wiśni (2008)
Margarete Steiff (2005) (film telewizyjny)
Janette Rauch
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Liebe ohne Minze (2011) (film telewizyjny)
Inga Lindström (2004) (serial)
Markus Boysen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Ku'damm 59 (2018) (serial)
Speer und er (2005) (serial)
Robert Giggenbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Mutters Courage (1995)
Tatort (1970) (serial)
Siemen Rühaak
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Rosenstrasse (2003)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Michael Brandner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Wunderkinder (2011)
Drezno (2006) (film telewizyjny)
Heinz-Josef Braun
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem (2008)
Der kalte Himmel (2011) (serial)