Reżyseria:
Jozef PálkaScenariusz:
Dušan ŠirokýZdjęcia:
Jozef BrezanskýObsada:
Jozef Adamovič, Igor Čilík, František Desset, František Dibarbora, Martin Gregor, Leopold Haverl, František Hudek, Peter Kočiš, Anton Mrvečka, František Plevka, Juraj Slezáček (więcej)Obsada
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
František Hudek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Sebechlebskí hudci (1975)
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Peter Kočiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Zátopek (2021)
Volha (2023) (serial)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
František Plevka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Škola klebiet (1977) (film telewizyjny)
Skrat (1977) (film telewizyjny)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Libuša Trutzová-Balková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Matka (1968) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Marián Gallo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Štyridsaťštyri (1957)
Ivan Rajniak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Elo Romančík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)