Reżyseria:
Viktor PolesnýMuzyka:
Milan KymličkaObsada:
Jiří Schmitzer, Igor Bareš, Josef Dvořák, Aňa Geislerová, Jan Hrušínský, Pavel Zedníček, Matěj Hádek, Jan Novotný, Martin Sitta, Miroslav Hrabě (więcej)Obsada
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Aňa Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Jan Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
Miroslav Hrabě
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Expozitura (2009) (serial)
Jindřich Khain
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krowa (1993)
Karkonosz i narciarze (1980)
Il giovane Mussolini (1993) (film telewizyjny)
Petr Drozda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Signum laudis (1980)
Ať žijí duchové! (1977)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Jiří Helekal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženy v pokušení (2010)
Przeboje i oldboje (2013)
Angelika (2007) (nagranie teatralne)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Zart (1968)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Milan Duchek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Pięści w ciemności (1986)
Karel Gult
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Vlasta Kahovcová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Toulavý Engelbert (1973) (film telewizyjny)