Muzyka:
Serge Franklin, Nikolaus Glowna, Klaus Peter Sattler, Cyril Boehler, Birger Heymann (więcej)Obsada:
Heiner Lauterbach, Bernd Jeschek, Bigi Fischer, Alexander Radszun, Gerhard Swoboda, Diego Abatantuono, Hermann Schmid, Stefan Gubser, Olivia Silhavy, Patrick Raynal, Bertrand Lacy (więcej)Obsada
Constanze Engelbrecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Le Comte de Monte Cristo (1998) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Ulrike Kriener
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Guillaume Chavant
Najlepsze seriale:
Les Cordier, juge et flic (1992) (serial)
Gaby Dohm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Miguel Molina
Hiszpania
Najlepsze seriale:
¡García! (2022) (serial)
Oliver Tobias
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
The Return of Sherlock Holmes (1986) (serial)
Robin z Sherwood (1984) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
David Bradley
Wielka Brytania
Sibylle Canonica
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Oktoberfest: Piwo i krew (2020) (serial)
Bella Germania (2019) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Michael Gahr
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sunnyi Melles
Luksemburg
Najlepsze seriale:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial) - aktor, m.a.
The Team (2015) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Wolfgang Bathke
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Marc Chapiteau
Francja
Najlepsze seriale:
Maigret (1991) (serial)
Komisarz Moulin (1976) (serial)
Malone (2002) (serial)
Yaël Elhadad
Najlepsze seriale:
Clem (2010) (serial)
Sven Nichulski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ewan Stewart
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Professionals (1977) (serial)
Rebus (2000) (serial)
Taggart (1983) (serial)
Dietrich Hollinderbäumer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Dark (2017) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Anna Melato
Włochy
Najlepsze seriale:
La donna che ritorna (2011) (serial)
La dama velata (2015) (serial)
La stagione dei delitti (2004) (serial)
Jürgen Vogel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
The Team (2015) (serial)
Mathieu Carrière
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Série noire (1984) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
The Tunnel (2013) (serial)
Dominic Raacke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Mr. & Mrs. Smith (2024) (serial)