Twórcy:
Shō AikawaObsada:
Sumire Uesaka, Kaito Ishikawa, Aki Toyosaki, Kenta Ōkuma, Kazuhiro Fusegawa, Katsuyuki Konishi, Megu Ashiro, Miō Tanaka, Hidenobu Kiuchi, Seirō Ogino (więcej)Serie(2) / Odcinki(24)
-
Season 1 (2015) - 13 odcinków
-
The Last Song (2016) - 11 odcinków
Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Eriko Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Ben Tó (2011) (serial)
Magi: The Labyrinth Of Magic (2012) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Risa Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Seria Fukagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Uma musume: Pretty derby (2018) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ayaka Ōhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Maó-džó de ojasumi (2020) (serial)
Kiyomitsu Mizu'uchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rena Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Yūsuke Kuwahata
Japonia
Najlepsze seriale:
Kuroko no basket (2012) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Ayana Taketatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
Kentarō Tone
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
逢田梨香子
Japonia
Najlepsze seriale:
Skip to Loafer (2023) (serial)
Gaikocu kiši-sama, tadaima isekai e odekakečú (2022) (serial)
Kakušigoto (2020) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Hiromi Igarashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)