Reżyseria:
Jiří BělkaScenariusz:
Otto ZelenkaMuzyka:
Ladislav SimonObsada:
František Horák, Jiřina Švorcová, Otakar Brousek st., Vlasta Jelínková, Stanislav Remunda, Josef Mixa, Jiří Vala, Josef Vladimír Švec, Jaroslav Průcha, Jaroslav Moučka, Václav Kaňkovský (więcej)Obsada
František Horák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Jan Žižka (1955)
Jiřina Švorcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Radúz a Mahulena (1959) (film telewizyjny)
Przez zieloną granicę (1959)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vlasta Jelínková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Stanislav Remunda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lampy naftowe (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Josef Mixa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Osamotniony (1957)
Igraszki z diabłem (1956)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Josef Vladimír Švec
Najlepsze filmy:
Maškaráda (1963) (film telewizyjny)
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Botostroj (1954)
Jaroslav Průcha
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Škola základ života (1938)
Biała zaraza (1937)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Václav Kaňkovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Dzika planeta (1973)
František Holar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Cesarski piekarz (1951)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Jaroslav Radimecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Krwawym tropem (1969)
Prywatna burza (1967)
Arnošt Faltýnek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Zamach (1964)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Naděžda Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Bohumil Křížek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Advent (1956)
Rána jistoty (1977) (film telewizyjny)
Takže ahoj (1970)
Vladimír Bičík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)