Esper Mami
Scenariusz:
Kōichi MizuideZdjęcia:
Akio SaitōMuzyka:
Kōhei TanakaObsada:
Keiko Yokozawa, Hiroyuki Shibamoto, Hiroshi Masuoka, Akari Hibino, Akira Murayama, Hiroko Emori, Yuriko Fuchizaki, Akie Yasuda, Michihiro Ikemizu, Yumi Nakatani, Takashi Taguchi, Yumi Tōma (więcej)Obsada
Keiko Yokozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Seton dóbucuki: Risu no Banner (1979) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Hiroyuki Shibamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Hiroshi Masuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Akari Hibino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Akira Murayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yuriko Fuchizaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Akie Yasuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Saint seija (1986) (serial)
Tongari bóši no Memole (1984) (serial)
Michihiro Ikemizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Yumi Nakatani
Japonia
Najlepsze seriale:
Captain Future (1978) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Takashi Taguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Tamao Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Minako Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Maison ikkoku (1986) (serial)
Takeshi Kusao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)