Reżyseria:
Naum BirmanScenariusz:
Emil BraginskyObsada
Ludmila Gurchenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sibiriada (1979)
Dvadcať dněj bez vojny (1976)
Poznavaja bělyj svět (1979)
Georgiy Vitsin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
12 stuljev (1977) (serial)
Operacja Y, czyli nowe przypadki Szurika (1965)
Jevgenij Leonov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Sljozy kapali (1982)
Ně gorjuj! (1969)
Валентина Владимирова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Lecą żurawie (1957)
Belyj Bim - Čornoje ucho (1977)
Старики-разбойники (1971)
Yelena Yakovlevna Solovey
Niemcy
Najlepsze filmy:
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Nie macie pojecia (1980)
Neokončennaja piesa dľa mechaničeskogo pianino (1977)
Лев Дуров
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Proščanije s Matjoroj (1983)
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Chodząc po Moskwie (1963)
Boris Shcherbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda 17 (2013)
Podarok čjornogo kolduna (1978)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Yelena Drapeko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tak tu cicho o zmierzchu (1972)
Andrey Mironov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Moj drug Ivan Lapšin (1984)
Běregis avtomobilja (1966)
Ekaterina Sergeevna Vasileva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dvadcať dněj bez vojny (1976)
Mamy (2012)
Istota świata (2018)
Владимир Басов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Otets Sergei (1978)
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Валентина Титова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
I na kamňach rastut děrevja (1985)
Nežnyj vozrast (2000)
Станислав Соколов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zvězda plenitělnogo sčasťja (1975)
Intervencija (1968)
Blokada 2: Leningradskij metronom, Operacija Iskra (1977)
Nikolay Volkov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serial)
Bělorusskij vokzal (1970)
Eto bylo v razvedke (1968)
Natalya Krachkovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Iwan Wasiljewicz zmienia zawód (1973)
Elena Tsyplakova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Stworzył nas jazz (1983)
Anatoliy Rudakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zvězda plenitělnogo sčasťja (1975)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Jolki 1914 (2014)
Era Ziganshina
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Sněžnaja koroleva (1966)
Pochoronitě meňa za plintusom (2009)
Olesya Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Kin-Dza-Dza! (1986)
A jesli eto ljubov? (1961)
Lyudmila Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Legenda o Tile (1976)
Něbesa obětovannyje (1991)