Reżyseria:
Jiří WeissScenariusz:
Jiří WeissZdjęcia:
Viktor RůžičkaMuzyka:
Jiří StivínObsada:
Marianne Sägebrecht, Michel Piccoli, Václav Chalupa, Božidara Turzonovová, Diana Mórová, Vladimír Brabec, Jana Altmannová, Ondřej Vetchý (więcej)Obsada
Marianne Sägebrecht
Najlepsze filmy:
Wojna państwa Rose (1989)
Bagaż życia (1998)
Ein ganzes Leben (2023)
Michel Piccoli
Francja
Najlepsze filmy:
Un amour de pluie (1974)
Milou w maju (1990)
Mado (1976)
Václav Chalupa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Les Misérables (1998)
Ztracená brána (2012) (serial)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Diana Mórová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Martha et moi (1990)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Kola (1996)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Bernhard Wicki
Austria
Najlepsze filmy:
Paris, Texas (1984)
Noc (1961)
Lemminge, Teil 1 - Arkadien (1979) (film telewizyjny)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Michael Kocáb
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Martha et moi (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Kouzelné galoše (1986)
Klaus Grünberg
Najlepsze filmy:
Ucieczka z Sobiboru (1987) (film telewizyjny)
Martha et moi (1990)
More (1969)
Michael Kausch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Martha et moi (1990)
Mannen på balkongen (1993)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serial)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)