Zdjęcia:
Mitsunobu YoshidaMuzyka:
Shirō SagisuObsada:
Akio Ōtsuka, Unshō Ishizuka, 水原薫, Yōko Hikasa, Hiro Shimono, Chiwa Saito, Sumi Shimamoto, Kenta Miyake, Satomi Arai, Hiroaki Iwanaga, Yoshino Nanjō (więcej)Odcinki(12)
-
Horokobu sekai (S02E01)
-
Fuju no tabidži (S02E02)
-
Hiken no mihata (S02E03)
-
Džúki no mori (S02E04)
-
Júkai: Kakurijo (S02E05)
-
Magun to no šitó (S02E06)
-
Inori no ógi (S02E07)
-
Qliphoth no odaku (S02E08)
-
Kjósenši no kačú (S02E09)
-
Honó no tabidači (S02E10)
-
Cugerareši kizaši (S02E11)
-
Ningen no toši (S02E12)
Obsada
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hiro Shimono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroaki Iwanaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Berserk (2016) (serial)
Yoshino Nanjō
Japonia
Najlepsze seriale:
Dókjonin wa hiza, tokidoki, atama no ue. (2019) (serial)
Another (2012) (serial)
Gate: Džieitai kanoči nite, kaku tatakaeri (2015) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Sara Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Masashi Nogawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Zenki Kitajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Pluto (2023) (serial)
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)
Óšicu kjóši Heine (2017) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ayana Taketatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
寿美菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Toa Yukinari
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)