Reżyseria:
František PolákWykonawca:
Jiřina Bohdalová (prezenter), Vladimír Hron (prezenter), Karel Gott, Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Eva Urbanová, Peter Dvorský, Karel Šíp, Jaroslav Uhlíř (więcej)Występują
Jiřina Bohdalová (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Vladimír Hron (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott 2005 (2005) (koncert)
Tady hlídáme my (2021)
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Jitka Zelenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Eva Urbanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (koncert)
Karel Gott 2005 (2005) (koncert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Peter Dvorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prodaná nevěsta (1981) (film telewizyjny)
Hity 89 (1989) (koncert)
Rusalka (1977)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)
Jaroslav Uhlíř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Koncert Petry Janů (1987) (koncert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (nagranie teatralne)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Daniel Hůlka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Zdeněk Izer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (film telewizyjny)
Lucie Vondráčková
Czechosłowacja
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
David Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Petr Čtvrtníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)