Król szamanów
Reżyseria:
Jouji FurutaScenariusz:
Shouji YonemuraZdjęcia:
Teruyuki KawaseMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Romi Paku, Yūji Ueda, Yōko Sōmi, Motoko Kumai, Minami Takayama, 犬山イヌコ, Masahiko Tanaka, Takehito Koyasu, Kanako Takeuchi, Ken'yū Horiuchi, Hiroshi Naka, Hisako Kyōda (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Hao używa swoich nowo nabytych mocy przeciw Yohowi i jego drużynie, ale waleczna ekipa nie traci nadziei. (Netflix)
Obsada
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kanako Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Pluto (2023) (serial) - narrator
SK∞ (2021) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Mika Doi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Hidekatsu Shibata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hideaki Tezuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Sayaka Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)