Król szamanów
Reżyseria:
Jouji FurutaScenariusz:
Shouji YonemuraZdjęcia:
Teruyuki KawaseMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Romi Paku, Yūji Ueda, Yōko Sōmi, Motoko Kumai, Minami Takayama, 犬山イヌコ, Masahiko Tanaka, Takehito Koyasu, Kanako Takeuchi, Ken'yū Horiuchi, Hiroshi Naka, Hisako Kyōda (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Hao używa swoich nowo nabytych mocy przeciw Yohowi i jego drużynie, ale waleczna ekipa nie traci nadziei. (Netflix)
Obsada
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
佐久間元輝
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Takahiro Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Wakana Kingyo
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Saki Endo
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
小松由佳
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Tatsuhisa Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Shino Shimoji
Japonia
Najlepsze seriale:
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Širobako (2014) (serial)
Nagi no asu kara (2013) (serial)