Ukochane dziecko
Reżyseria:
Julian PörksenZdjęcia:
Alexander FischerkoesenObsada:
Kim Riedle, Naila Schuberth, Sammy Schrein, Hans Löw, Justus von Dohnányi, Julika Jenkins, Haley Louise Jones, Christian Beermann, Birge Schade, Seraphina Schweiger, Özgür Karadeniz (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Jasmin orientuje się, że nie jest sama. Gerd podąża za przeczuciem, a Matthias za wszelką cenę chce przywieźć Hannah do domu. Aida wpada na pewien trop. (Netflix)
Obsada
Kim Riedle
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Skylines (2019) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Naila Schuberth
Niemcy
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Blackout (2021) (serial)
Sammy Schrein
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Hans Löw
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Charité (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Justus von Dohnányi
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Charité (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Julika Jenkins
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kod wart miliardy dolarów (2021) (serial)
Dark (2017) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Haley Louise Jones
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Christian Beermann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Charité (2017) (serial)
Birge Schade
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
The Bill (1984) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Seraphina Schweiger
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Özgür Karadeniz
Turcja
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Gryf (2023) (serial)
Jeanne Goursaud
Niemcy
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Krwawe Wybrzeże (2023) (serial)
Max Woelky
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rainer Sellien
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Outlander (2014) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Florian Steffens
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Hotel Europa (2022) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Eskindir Tesfay
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Bratnie święta (2020) (serial)
Günfer Cölgecen
Turcja
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Alexander Koll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Knallerfrauen (2011) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Michael Che Koch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Joris Gratwohl
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Der Bestatter (2013) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)