Toaru madžucu no Index - Season 2 (2010) (seria)
Scenariusz:
Seishi MinakamiZdjęcia:
Shingo FukuyoMuzyka:
Maiko IuchiObsada:
Yuka Iguchi, Atsushi Abe, Nobuhiko Okamoto, Rie Kugimiya, Shizuka Itō, Rina Hidaka, Ayako Kawasumi, Nozomi Sasaki, Rina Satō, Aya Endō, Kishō Taniyama, 榎あづさ, Kana Asumi, Mariya Ise, Akeno Watanabe (więcej)Opisy(1)
Orsola i reszta mają problem z nową pralką. Kamijo pakuje się w liczne kłopoty za sprawą Mikoto. (Netflix)
Obsada
Yuka Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Atsushi Abe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Nobuhiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Nozomi Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Durarara!! (2010) (serial)
Šiki (2010) (serial)
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
榎あづさ
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kana Asumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
小島英樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Summer Time Render (2022) (serial)
Magi: The Labyrinth Of Magic (2012) (serial)
Steins;Gate 0 (2018) (serial)
Daisuke Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)