Reżyseria:
Maksim KubrinskiyZdjęcia:
Sergey AkopovMuzyka:
Maksim KoshevarovObsada:
Vladimir Skvortsov, Ekaterina Tarasova, Denis Pyanov, Kseniya Katalymova, Vladimir Matveev, Andrey Gulnev, Yuriy Kovalyov, Olga Belyavskaya, Aleksey Mitin, Evgeniy Kapitonov, Aleksey Fedkin (więcej)Odcinki(16)
-
Semja (S03E01)
-
Volk iz odinočki (S03E02)
-
Chavala (S03E03)
-
Vykup (S03E04)
-
Pristav (S03E05)
-
Ložnaja versija (S03E06)
-
Pod kupolom cirka (S03E07)
-
Uchažjor bolšoj mamočki (S03E08)
-
Iscelenije (S03E09)
-
Meloč (S03E10)
-
Kurer (S03E11)
-
Čužije děňgi (S03E12)
-
Gonki na vyživanije (S03E13)
-
Tretij lišnij (S03E14)
-
Vygodnoje predloženije (S03E15)
-
Šaman, šaman (S03E16)
Obsada
Vladimir Skvortsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Štrafbat (2004) (serial)
Ekaterina Tarasova
Związek Radziecki
Denis Pyanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Kseniya Katalymova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Matveev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Andrey Gulnev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Kovalyov
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Olga Belyavskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Mitin
Związek Radziecki
Evgeniy Kapitonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Nekrasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Lyovin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Maksim Ponimatchenko
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Роман Грибков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Yarosh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Kharitonov
Związek Radziecki
Pyotr Logachyov
Związek Radziecki