Odcinki(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Obsada
Zdeněk Černín
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Václav Vašák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Petr Reidinger
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Zdenka Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Barbara Chybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Tereza Sochorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Malá velká liga (2023) (serial)
Adam Vacula
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Evžen Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Polda (2016) (serial)
Hořký svět (2022) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Pavla Vojáčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Pavel Filipenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Jiří Kohout
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Tomáš Drápela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Mozaika (2024) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
František Skřípek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Perly (1978) (serial)
České století (2013) (serial)
Úsměvy světa (1969) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Jan Vyskočil
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Černé vdovy (2019) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Lukáš Rous
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Markéta Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)